نصب سایبان پارکینگ اداری ، مسکونی

 

تجربه ثابت کرده است ، زمانی که برای ساخت یک سازه مثل پوشش سوله، سایبان های خودرو و پارکینگ های اداری و شخصی، خانه های پیش ساخته و کانکس با قطعات پیش ساخته مذکور صرف می­شود به مراتب کوتاهتر از روش­های سنتی است که این می تواند یکی از مزایای استفاده از ورق های تقویت شده UPVC به حساب آید .

یکی از مزایای استفاده از ورق های تقویت شده UPVC آن است که در یک شرایط آزمایشگاهی کاملاً استاندارد با معیارهای شناخته شده­ ی علمی – جهانی , مقاومت ورق های تقویت شده UPVC بسیار بالاتر از حد متعارف پیش بینی شده در مناطق با سطح خطر زلزله واقعی است. از این بابت قطعات سازه پیش ساخته نه تنها با شرایط آزمایشگاهی کاملاً مشابه شرایط حوادث واقعی، با موفقیت مواجه شده بلکه در شرایط کاملا طبیعی و واقعی نیز به بهترین حالت از این امتحان سر بلند بیرون آمده است.

مهمترین خواص مکانیکی عبارتند از مقاومت فشاری و خمشی بسیار بالا می باشد که یکی از مهمترین مزایای استفاده از ورق های تقویت شده UPVC ، جهت آزمایش مقاومت فشاری ، نمونه ورق UPVC بین دو صفحه صاف و موازی فشرده می شود و نیروی وارده در تغییر شکل های نسبی مختلف و حداکثر %۱۰ اندازگیری می شود.

 

طراحی و ساخت زیباترین و جدیدترین نمونه پارکینگهای فضای باز در

تهران ،پردیس ، کرج ، شهریار ، قم ، هشتگرد

ساخت انواع سایبان پارکینگ مسقف فضای باز خودرو در محوطه ویلاها

ساخت نمونه های متنوع سایبان پارکینگ خودرو در حیاط خانه

بهترین سایبان های پارکینگ خانگی و اداری با پوششهای مختلف

ساخت سقف های متحرک و تاشو (تاشونده)

طراحی و اجرای پارکینگ های گروهی ادارات و مجتمع های مسکونی، اداری و تجاری

 

 

نمونه های اجراء شده  :