موضوعات وبلاگ

معارض، مشکل اصلی مسکن مهر پردیس

ارسال شده توسط : shahsa 2017/10/22 11:37:15 0 نظرات اخبار فاز 11 پردیس,

به گزارش فانوس، سعید غفوری مدیر عامل شرکت عمران پردیس با بیان اینکه در چند ماه اخیر ­در فاز‌های ۱۱ و ۸، روند ساخت و ساز‌ها افزایش داشته است، اظهار کرد: دستگاه‌های خدمات رسان روند کندی برای نصب انشعاب و خدمات زیربنایی در پیش گرفته و تا تکمیل آن امکان محوطه سازی وجود ندارد.

غفوری با بیان اینکه در بسیاری از فاز‌ها پیشرفت فیزیکی قابل توجهی داشته ایم، گفت: ۳۵ هزار واحد تا مرحله نازک کاری پیش رفته و علاوه بر این ۲۲ هزار واحد افتتاح و آماده تحویل است.

وی درخصوص سیاست‌های وزارت راه و شهرسازی برای افتتاح محله محور واحد‌های مسکن مهر گفت: برای ۸ محله پیگیری‌های لازم صورت گرفته و حدود ۲۲ محله نیز آماده سرمایه گذاری مشترک با بخش خصوصی است.

مدیرعامل شرکت عمران پردیس در ادامه افزود: فاز ۹ پردیس از گذشته با مشکل ناپایداری دیواره‌ها روبرو بوده که در این خصوص قرارداد بهسازی دیوار‌ه‌ها بسته شده است .

غفوری درباره نگرانی برخی متقاضیان که بعد از گذشت چند سال از واریز پول و ثبت نام آنها گذشته اما به مرحله انتخاب واحد نرسیده اند، گفت: بسیاری از واحد‌ها به علت داشتن معارض، امکان انتخاب واحد نداشته‌اند که بعد از طی مراحل پایانی قضایی، این امر امکان پذیر می‌شود.

وی تاکید کرد: بیشترین بحث معارضان ما با ۳ هزار و ۶۰۰ واحد در فاز ۸ و چند هزار واحد نیز در فاز‌های ۵ و ۹ جدید است که برای برطرف شدن مشکل تلاش می‌کنیم و تا زمانی که مسئله معارضان حل نشود، شرکت عمران قادر به تکمیل واحدها نیست.

غفوری در خاتمه گفت: دو قرارداد بزرگ شهری را در فاز‌های ۸ و ۱۱ امضا کرده ایم تا مشکل مردم در این بخش برطرف شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران

انتهای پیام/

ارسال نظر