موضوعات وبلاگ

تصمیمی عجیب برای مسکن مهر پردیس

ارسال شده توسط : shahsa 2017/11/13 11:01:05 0 نظرات اخبار فاز 11 پردیس,

تصمیمی عجیب برای مسکن مهر پردیسپول‌نیوز - یکی از پیمانکاران گازرسانی مسکن مهر پردیس در اطلاعیه از عدم صدور تاییدیه گاز واحدهای این طرح تا اطلاع ثانوی خبر داده است. صدور این اطلاعیه آن هم در آستانه فصل سرما عجیب به نظر می‌رسد.

این پیمانکار گازرسانی در اطلاعیه‌ای اعلام کرده؛ « با عرض پوزش تا اطلاع ثانوی به علت عدم نصب شیر ضد زلزله و نامه وصولی از هماهنگ کننده مهندسین محترم نظام مهندسی صدور تاییدیه انجام نمی‌شود.»

این اطلاعیه با توجه به این‌که فصل سرما نزدیک است، مقداری عجیب به نظر می‌رسد. همین پیمانکار خردادماه امسال باز هم خبرساز شده بود.

مطابق قراردادهای مسکن مهر پیش‌فروشنده نباید بابت انشعابات هزینه‌ای از متقاضیان مسکن مهر دریافت کند، اما با این حال خردادماه امسال یکی از پیمانکاران گازرسانی فاز 11 اقدام به دریافت مبالغ بالایی از مردم کرد.

این در حالی بود که این پیمانکار در قبال انجام یک سری کارها از جمله اخذ تاییدیه و... درخواست مبالغ بالایی را از متقاضیان کرد. مسئله‌ای که با اعتراض متقاضیان مسکن مهر روبرو شده و یکشنبه‌ هفته جاری جلسه‌ای در این‌باره بین یکی از مسئولان شرکت عمران پردیس و پیمانکار گازرسانی برگزار شده است.

در جلسه مذکور دریافت مبالغ خارج از چارچوب مورد اعتراض عضو هیئت مدیره شرکت عمران پردیس و مردم قرار گرفت و پیمانکار نیز در جواب گفته بود :«پول زور است و می‌توانم بگیرم و وزارت راه و شهرسازی نیز نمی تواند در این رابطه کاری انجام دهد.»

 شرکت عمران پردیس در ماجرای خردادماه خیلی زود واکنش نشان داد و کار تا جایی پیش رفت که از پیمانکار شکایت کرد. (اینجا را بخوانید.)

حال باید دید شرکت عمران چه زمانی به اطلاعیه فوق‌الذکر واکنش نشان می‌دهد.
 

ارسال نظر