اعلام محدودیت‌های کرونایی در آستانه شب یلدا در شهرستان پردیس/ تعطیلی همه اصناف امروز و فردا از ساعت 18

 

فرماندار شهرستان پردیس با اشاره به ابلاغیه استانداری تهران مبنی بر اعلام محدودیت های جدید کرونایی در آستانه شب یلدا، به تشریح این محدودیتها در شهرستان پرداخت.

به گزارش صبح پردیس، رضایی اظهار کرد: تعطیلی همه اصناف امروز شنبه و فردا یک شنبه از ساعت ۱۸ اعمال می شود و ممنوعیت تردد نیز از ساعت ۲۰ برقرار خواهد بود.

فرماندار پردیس گفت: برپایی یلدا همه ساله موجب ایجاد همبستگی، نشاط و انسجام اجتماعی بوده اما در شرایطی که جامعه با ویروس کرونا در گیر است، باید از انجام اقداماتی که خطر شیوع بیماری را افزایش می دهد دوری کرد.

وی با اشاره به بی علامت بودن برخی ناقلان ویروس کرونا افزود: با اجرای محدودیت ها، روند بستری بیماران کاهش پیدا کرده است اما کمترین بی توجهی به شیوه نامه ها و توصیه های بهداشتی به ویژه حضور ناقلان بدون علائم بالینی در جمع های خانوادگی و در کنار سالمندان و افراد دارای بیماری های زمینه ای بسیار خطر آفرین خواهد بود.

نماینده عالی دولت در شهرستان پردیس ادامه داد: با شهرداران، ادارات مرتبط، اتاق اصناف و نیروی انتظامی نیز هماهنگی های لازم برای اعمال و نظارت بر محدودیت ها انجام گرفته و امیدواریم همه اصناف و شهروندان مانند گذشته در این مسیر پر خطر همراه مسئولان باشند.

منبع: فرمانداری پردیس

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *